Instruktorzy

Instruktorzy jazdy w auto szkole Extreme

Nasza autoszkoła współpracuje z jednymi z najlepszych instruktorów jazdy w Łodzi. Nasi kursanci chwalą sobie ich profesjonalizm oraz podejście do ludzi zaczynających swoją naukę w celu przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy.

Długoletnie doświadczenie

Lata praktyki naszych instruktorów prawa jazdy czynią z nich przede wszystkim wyśmienitych kierowców. Swoją wiedzą na temat ekonomicznej jazdy oraz innych aspektów związanych z sytuacjami na drodze chętnie dzielą się z naszymi kursantami.

Efektywne przekazywanie wiedzy

Bycie dobrym kierowcą nie wystarczy w przypadku bycia instruktorem nauki jazdy. Kolejną cechą charakteryzującą naszych instruktorów jest umiejętność efektywnego przekazywania wiedzy kursantowi, co jest najważniejszym aspektem w przypadku nauki poruszania się w ruchu drogowym oraz odnajdowania się „za kółkiem” przez kursanta. Dobre przygotowanie teoretyczne z pewnością przyda się także na egzaminie praktycznym na prawo jazdy!

Bezstresowa atmosfera podczas jazdy

Wiedza przyswajana jest o wiele lepiej w przypadku wytworzenia komfortowej dla kursanta atmosfery. Ćwiczenie manewrów czy też uczestniczenie w ruchu drogowym wymaga od osoby zaczynającej swoją przygodę jako kierowca szczególnej uwagi – instruktorzy auto szkoły Extreme doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego zawsze starają się, by atmosfera podczas zajęć teoretycznych i praktycznych sprzyjała przyswajaniu wiedzy przez kursantów.