Auto szkoła

Autoszkoła Extreme | Łódź

Witamy Państwa na stronie internetowej Auto Szkoły Extreme w Łodzi. Znajdą tu Państwo wszystkie informacje o nas, naszym ośrodku, procesie szkolenia i egzaminowania kierowców. Udostępniamy dla Państwa potrzeb samochody nowe i takie same jak na egzaminie – Kia Rio oraz Toyota Yaris HYBRYD Automat. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów na prawo jazdy.

Najlepsza szkoła jazdy w Łodzi

Specjalizujemy się w kształceniu przyszłych kierowców na kat. „B”. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych dydaktyków, dzięki czemu są zajęciami ciekawymi i interesującymi. Zajęcia te odbywają się w nowoczesnych salach wykładowych z bogatym wyposażeniem dydaktycznym, dzięki temu wiedzę zdobywa się łatwiej i przyjemniej.

Zajęcia praktyczne są na nowych samochodach. Rozpoczynają się w dowolnie wybranym przez kursanta terminie oraz miejscu, więc nie ma problemu z dopasowaniem ich do reszty zajęć dziennych.

Jazdy odbywają się już od godziny 6, więc tak szeroki wachlarz godzin umożliwia zapisanie się na kurs, każdej, nawet najbardziej zapracowanej osobie aby miała możliwość stać się kierowcą dzięki naszej Auto Szkole.

Nasza Auto Szkoła jest przedsięwzięciem rodzinnym a wiec do każdej osoby podchodzimy z poświeceniem i zaangażowaniem.

Dlaczego warto wybrać naszą auto szkołę?

Auto Szkoła Extreme usytuowana jest w samym centrum miasta, co umożliwia łatwy dojazd wszelkimi środkami komunikacji miejskiej. Dla tych, którym zależy na dostosowanie lekcji nauki jazdy do innych, codziennych zajęć oferujemy dojazd w dowolnie wybrane przez klienta miejsce w Łodzi.

Dodatkowo, kursanci auto szkoły Extreme w ramach zajęć praktycznych mają okazję spróbować jazdy w alkogoglach. Dzięki Alkogoglom każdy kursant może w bezpieczny sposób zobaczyć jak wygląda jazda w stanie nietrzeźwości. Z nami zobaczysz jak wygląda świat i jakie są opóźnione reakcje gdy w organizmie jest od 0,8 do 1,5 promila alkoholu. Okazuje się, że proste przejście między krzesłami nie jest takie łatwe gdy widzi się wszystko podwójnie…

Nasza auto szkoła na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim zadowolenie kursantów, profesjonalizm, bezpieczeństwo jazdy oraz przyjemną i bezstresową atmosferę. Zadzwoń lub przyjdź do naszej siedziby.

Auto Szkoła Extreme | Łódź

Narutowicza 37
90-125, Łódź

telefon: 42 633 33 11
telefon kom.: 500 400 902
e-mail: autoszkola@extreme.lodz.pl